HAKKIMIZDA

2009 yılında Eskıdji ve sonra Bazar gayrimenkul Bölge Ortaklığı çatıs altında başladığımız Gayrimenkul sektöründe, 2019 yılında Piyasa Emlak olarak konut alım-satım ve pazarlama faaliyetleri ile sektörde URFA PİYASA EMLAK adına Şanlıurfa merkezde yerini almıştır.Gayrimenkul pazarlamanın bir ihtisas ve eğitim seviyesiyle yürütülebilecek bir sektör olduğu düşüncesiyle 2010 yılında Şanlıurfa Millieğitim müdürlüğüne bağlı düzenlene eğitimlerle Emlak Danışmanlığı sertifikası, 2014 yılında Emlak ve emlak yönetimi ön lisan programı ihtisas  ve diploma belgeleri alınmıştır.Eğitim ve belgeli çalımaya verilen önem ile 2020 yılında yeni Taşınmaz Ticaret yasası gereği URFA PİYASA EMLAK adına Taşınmaz Ticareti Yeti belgesini 6300135 numarasıyla almıştır.

Değişen ve gelişen ülkemizde, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyaç duyulduğu kadar bu konut ve yaşam alanlarının doğru ve güvenilir bir şekilde pazarlanması presodürler uygun mekan ve koşullarda el değişimlerinin gerçekleştirilmesi de bir o kadar ihtiyaçtır.Devam eden konutlaşma-yaşamsal değişimi, URFA PİYASA EMLAK için bu geleceği karşılamak ve sektörün güçlü bir temsilcisi olacak güven, kaliteyi bir piyasa organizasyonu haline getirmeyi hedeflemiştir.

Neden URFA PİYASA EMLAK

Çünkü Gayrimenkul dünyasının geniş bir yelpazesi vardır.İşyerleri,Daireler,Tarlalar,Parseller,Satılıklar ve Kiralıklar.Tüm bunların alınıp satılması,organize dilmesi aslında hayli yüklü ve bilinçle yapılması gereken bir iştir.Bunların yapılmasında birikimler ve sermayeler el değiştiirir ve kazanımlar mülkiyetler elde edilir.İşte bu yüzden bir piyasa döngüsü varken piyasanın limitleri,fiyatları istenen ve gerçekleşmiş alış-satış fiyatlarının daha açık ve komtrolle,bilgi ve bilinçlice yapıldığını göstermek istedik.Piyasa olarak işlerliğini daha emin ve güvenli kılmak için gerçekleşen satışların notunu aldık,süpekülasyo,şişirme veya fırsatçı fiyat ve çalışmalardan arındırmak istedik.

Buna da Tam döngüyle URFA PİYASA EMLAK adını koyduk.

Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanarak, konut yatırımında piyasanın ilgi odağı olmay başaracaktır. Artan konut ihtiyaçlarının karşılanması, müşteri taleplerinin yerine getirilmesi ve istenilen konutlara süratli bir şekilde ulaşılabilmesi için URFA PİYASA EMLAK olarak faaliyetimiz devam edecektir.

Gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması ve danışma hizmetinde bulunulması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir. URFA PİYASA EMLAK pazarladığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında deneyimli kadrosu ile hizmetler sunmaktadır. 

www.urfapiyasaemlak.com internet servisi ile hayatınızı dahada kolaylaştırır.İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.
 
Evinizi, işyerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz? 

URFA PİYASA EMLAK güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.

URFA PİYASA EMLAK ;  Size huzur kadar yakın !

 

The real estate sector, which we started under the roof of Eskildji and then Bazar real estate in 2009, has taken its place in Sanliurfa center in the sector with its marketing, marketing and buying activities as Market Real Estate in 2019.

In our country that is changing and developing, it is necessary to produce houses in accordance with the modern living standards as well as the proper and reliable marketing of these dwellings and living spaces. Presodures are also needed to perform hand exchanges in suitable places and conditions. To meet the future and to be a strong representative of the sector, the trust aims to make quality as a market organization.

Why MARKET PROPERTY? .

Because there is a wide range of real estate world. Businesses, Apartments, Fields, Parcels, For Sale and Rent. That is why we wanted to show that the market limits, prices and desired prices of purchases and sales were made more clearly and conscientiously, knowledge and conscious. We took the note of the sales realized in order to make its operability more confident and safe, supeculation, blowing or opportunistic price. and we wanted to purge work.

This is in the full cycle, we have called the market.

Based on the principles of customer satisfaction, trust, quality and speed, our firm will achieve the attention of the market in the housing investment by winning the rightful deserves with its meticulousness in fulfilling its commitments. We will continue our activities as Market Real Estate in order to meet the increasing housing needs, fulfill the customer demands and reach the desired houses quickly.

It is one of our indispensable principles to make marketing and consultancy services on real values ​​in the purchase, sale and leasing of real estate. Market Real Estate offers services with its experienced staff in the evaluation of legal events before and after sales of real estates that are marketed by real estate.

www.urfapiyasaemlak.com makes your life easier with the internet service. You do not need to go door-to-door to buy, sell or rent the kind of property you want.
 
Do you want to sell or rent your house, workplace, land or villa?
Market Real Estate assurance to meet with the real estate you need to add our records.

Market Real Estate Close up to you peace of mind.